Masaż dla kobiet w ciąży

Twoja strefa relaksu i odprężenia

按摩
Masaż dla kobiet w ciąży

Oczekiwanie na przyjście na świat dziecka to piękny, niezwykle ważny i jednocześnie bardzo stresujący okres. Kobiety przygotowujące się do roli matki potrzebują być otoczone miłością i opieką. Dlatego tak ważne jest, by zadbać w tym czasie o siebie i rozpieszczać się tak bardzo, jak to tylko możliwe. Z pomocą przychodzą masaże dla kobiet w ciąży. Należy pamiętać, że przyszłe mamy mają szczególne potrzeby i niektóre zabiegi mogą nie być dla nich w pełni bezpieczne. Dlatego zadbaliśmy o to, żeby przygotować dla nich sprawdzone rytuały, które nie zagrożą ani kobiecie, ani dziecku (przed skorzystaniem z zabiegów prosimy o kontakt celem wykluczenia przeciwwskazań i dopasowania rytuału do trymestru ciąży). W salonie Zen Zona otoczymy Cię należytą opieką – możesz nam zaufać.

Relaksacyjne masaże dla kobiet w ciąży

Czego potrzebuje przyszła mama? Na pewno odprężenia i błogiego relaksu. Zapewnią to rytuały z wykorzystaniem olejków czy też ciepłych kamieni. Już sam pobyt w salonie Zen Zona potrafi wpłynąć pozytywnie na nastrój i rozluźnienia, a w połączeniu z profesjonalnym masażem potrafi przenieść w krainę harmonii i niczym niezakłóconego spokoju. Oferowane przez nas techniki pozwolą na redukcję napięcia, przyniosą ulgę i głęboki relaks – czyli to, czego kobiety w ciąży tak bardzo potrzebują.

Masaże dla kobiet w ciąży to świetny pomysł na prezent dla samej siebie, jak i dla bliskiej osoby. Bo czy może być coś piękniejszego na upominek niż wyjątkowy rytuał, który rozpieści duszę i ciało?

Zostańmy w kontakcie

Mierzyn

Welecka 10B, 72-006 Mierzyn
Jak dojechać

Poniedziałek - Sobota:
12:00 - 21:00

NIP: 8513232949