Masaż stóp

Twoja strefa relaksu i odprężenia

按摩
Masaż stóp

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom naszego gabinetu, w ofercie proponujemy szeroki wybór masaży, które pozwolą na prawdziwe odprężenie i regenerację. Niewiele osób wie, że stopy są niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Wykorzystując do ich masowania akupresurę stref refleksologicznych, nasi masażyści mogą zapewnić naprawdę doskonałe efekty!

Jak wygląda masaż stóp?

Na początku masażysta dokładnie obmywa je delikatnie, następnie wykonuje peeling z olejkami aromatycznymi, dzięki czemu skóra stóp staje się gładka i idealnie przygotowana do następnego etapu. Po peelingu rozpoczyna się masaż stóp i podudzi, który łączony jest z akupresurą stref refleksologicznych. Obejmuje zatem nie tylko powierzchnię, ale także grzbiet stopy oraz palce, kostki, podudzia i okolice kolan.

Efekty masażu stóp

Powszechnie uważa się, że może on przyczynić się do redukcji obrzęku nóg, co związane jest z usprawnieniem funkcjonowania układu limfatycznego oraz krwionośnego. Masaż stóp może również pomóc w rozluźnieniu spiętych mięśni, uwolnienia się od uczucia ciężkich nóg, a także ogólnej poprawy samopoczucia. Dzięki temu możliwe jest również wspieranie układu odpornościowego, poprawienie jakości snu oraz łatwiejsze oczyszczanie organizmu z toksyn.

Zalecenia i przeciwwskazania do wykonania masażu stóp

Zabieg ten doskonale sprawdzi się w przypadku wszystkich klientów, którzy borykają się z różnego rodzaju problemami związanymi z przeciążeniem stóp. Mogą to być zarówno kobiety w ciąży lub miłośniczki butów na wysokim obcasie, jak i wszystkie osoby aktywne fizycznie. Jak w przypadku każdego zabiegu, istnieją pojedyncze przeciwwskazania do masażu stóp: wszelkiego rodzaju zakażenia bakteryjne, grzybicze czy wirusowe oraz zmiany w obrębie masowanej powierzchni skóry, a także problemy krążeniowe, pierwszy trymestr ciąży, uczulenie na składniki preparatów stosowanych podczas zabiegu, nieuregulowana osteoporoza oraz cukrzyca czy podwyższona temperatura ciała.

Zostańmy w kontakcie

Mierzyn

Welecka 10B, 72-006 Mierzyn
Jak dojechać

Poniedziałek - Sobota:
12:00 - 21:00

NIP: 8513232949