Masaże Tajskie

Twoja strefa relaksu i odprężenia

按摩
Masaż szczecin

Chciałbyś poczuć się lepiej w swoim ciele? Masaże tajskie poprawiają elastyczność mięśni oraz zakres ruchu. W naszym gabinecie korzystamy z tradycyjnych technik, które są indywidualnie dopasowywane do potrzeb klientów. Terapia manualna przynosi ulgę i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Jak wygląda taki zabieg w praktyce? Przeczytaj!

Masaż tajski wykonywany na macie

Masaż tajski jest wykonywany przy użyciu wielu ciekawych technik. Zaliczamy do nich między innymi akupresurę. Metoda ta polega na uciskaniu określonych punktów na powierzchni skóry. Terapeuci często masują klientów za pomocą łokci, dłoni, stóp, a nawet kolan. Ważnym elementem sesji jest również rozciąganie. Działania te przynoszą szereg pozytywnych skutków zdrowotnych. Wśród nich można wyróżnić poprawę krążenia krwi oraz zwiększenie elastyczności ciała.

Warto podkreślić, że zabieg przyczynia się do ogólnego zmniejszenia napięcia mięśniowego. Jeśli zależy Ci na redukcji stresu, usługa ta może okazać się doskonałym wyborem. Sprawdź szczegóły już teraz!

Zadbaj o zdrowe i sprawne ciało

Proponujemy relaksujące zabiegi pochodzące z rozmaitych zakątków świata. Jedną z najpopularniejszych usług jest masowanie w stylu tajskim. Metoda ta pomaga przywrócić odpowiedni zakres ruchu i pobudzić krążenie od stóp aż do głowy. Masaż ten w naszym salonie w Mierzynie obok Szczecina składa się z kilku intensywnych sekwencji. Terapia ta często sprawdza się w przypadku przewlekłego bólu pleców oraz szyi. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą gabinetu!

Zostańmy w kontakcie

Mierzyn

Welecka 10B, 72-006 Mierzyn
Jak dojechać

Poniedziałek - Sobota:
12:00 - 21:00

NIP: 8513232949