Masaż hawajski - LOMI-LOMI NUI

Twoja strefa relaksu i odprężenia

按摩
Masaż hawajski

Maksymalne odprężenie, rozluźnienie oraz osiągnięcie wielowymiarowej harmonii – tak w skrócie można opisać masaże hawajskie i ich rezultaty. Są one polecane przede wszystkim osobom, które żyją w pośpiechu i czują się przytłoczone codziennymi obowiązkami. Nic zatem dziwnego, że masaże LOMI-LOMI NUI cieszą się coraz większą popularnością.

Hawajskie masaże w salonie Zen Zona

Rytuał ten obejmuje całe ciało (z wyłączeniem stref intymnych). Jego nazwa całkowicie oddaje jego istotę. „Lomi lomi” w języku hawajskim oznacza ugniatanie, uciskanie, pracę z ciałem i duszą człowieka, natomiast „nui” to określenie czegoś wyjątkowego. Takie właśnie są masaże LOMI-LOMI NUI – stawiają nacisk na harmonię zarówno ciała, jak i duszy oraz swobodny przepływ energii. W tym celu wykonuje się taneczne, płynne i proste ruchy całymi dłońmi, a także przedramionami. Rodzaj dotyku dopasowany jest do indywidualnych potrzeb – to zarówno ugniatanie, naciskanie, jak i głaskanie, rozciąganie, potrząsanie czy pocieranie. Wszystko to odbywa się w kameralnej atmosferze i ciszy, by osoba masowana mogła odzyskać spokój, a masażysta mógł wsłuchać się w jej potrzeby i odpowiednio dopasować techniki masowania.

Zalety masażu LOMI-LOMI NUI

Ten hawajski zabieg przynosi ulgę dla ciała, jak i ducha. To wyjątkowy rytuał, podczas którego masażysta zadba o osiągnięcie harmonii pod każdym względem. Efektem tego jest wyciszenie, odprężenie, głęboki relaks, uwolnienie od negatywnych myśli, rozluźnienie mięśni, możliwa jest także poprawa krążenia krwi oraz limfy. Zapraszamy na niezwykłe chwile w salonie Zen Zona.

Zostańmy w kontakcie

Mierzyn

Welecka 10B, 72-006 Mierzyn
Jak dojechać

Poniedziałek - Sobota:
12:00 - 21:00

NIP: 8513232949